Vegetariánské a veganské pokrmy
Maximálně čerstvé
Autentické suroviny
Bez živočišných produktů
Původní receptury

DHABA BEAS

Veganské a vegetariánské samoobslužné bistro vycházející z tradiční indické, pákistánské, vietnamské a thajské kuchyně.

UKAŽ VÍCE

DHABA BEAS

O tom, že fast food není jen synonymem slov rychlé a nezdravé se můžete přesvědčit v síti restaurací Dhaba Beas. Právě díky jejich jedinečnému konceptu veganských a vegetariánských bufetů zde mají zastánci zdravé výživy už 17. rokem své oblíbené útočiště.

Od podzimu 2021 se stala Dhaba Beas součástí rodiny prodejců v Gurmánu Harfa. “Je to vůbec první pobočka Dhaby v rámci obchodního centra a doufáme, že si k nám lidé najdou cestu i sem,” říká jeden ze spolumajitelů sítě Dhaba Beas, Tomáš Dudka.

Koncept v Gurmánu zůstává stejný jako na ostatních pobočkách. V nabídce jídel jsou speciality z indické, thajské, mexické, vietnamské, ale i české vegetariánské a veganské kuchyně. “Menu obměňujeme a vaříme i několikrát denně, aby vše bylo maximálně čerstvé. Naše kuchyně je složena z mezinárodního týmu kuchařů, kteří vaří podle tradičních receptur z daných zemí,” láká Tomáš Dudka. Základní ingrediencí je v Dhabě vysoce kvalitní basmati rýže pocházející z Pakistánu a také luštěniny z Indie. Zeleninu odebírá restaurace od spřátelených lokálních farmářů. V nabídce najdete kromě pestrých variací salátů i domácí zálivky bez éček, klíčky v bio kvalitě, domácí limonády z vlastních sirupů a několik zdravých dezertů, které si můžete dát ke kávě. “Naším záměrem je nabídnout široké veřejnosti pokrmy, které je chutné, výživné, etické a zároveň finančně dostupné,” dodává Dudka.

Kontakt
Otevírací doba
  • Otevřeno 9:00 – 21:00
Mapa
2. patro