FIT NEBO OUTFIT?

PŘEKVAPIVĚ VŠE, CO HLEDÁTE

Galerie Harfa je skvělé místo, kde díky pestré a atraktivní nabídce obchodů vyřešíte vše od stylové módy až po výbavu na sport.

Milujete nenucenou ležérnost a dokonale elegantní styl? Nadčasové oblečení vysoké kvality a perfektních střihů? Ulovte si nějaký fashion kousek v obchodě s oblíbenou lifestylovou značku GANT. Je vám blízký španělský temperament? V obchodě Mango vás nadchnou kolekce odrážející nejžhavějších trendy i klasické nadčasové kousky.

Najdete u nás i další oblíbené obchody s módou jako například C&A, Esprit, H&M, HalfPrice, Pepe Jeans, House, Sinsay, Lindex, Cropp a mnohé další. Zkrátka, přijďte a udělejte si radost novým jarním kouskem.

Módním outfitem můžete zazářit i ve fitku, na józe, při běhu v parku nebo na kole. Stavte se pro něj třeba v oblíbeném obchodě Decathlon, kde pořídíte vybavení pro desítky sportů od různých značek. Nové oblečení můžete ihned vyzkoušet v naší Form Factory nebo kdekoli jinde, kde si dáváte do těla. Pod jednou střechou vás v Galerii Harfa překvapí i různorodá nabídka kaváren, restaurací a bister rychlého občerstvení. Stejně tak i atraktivní možnosti zábavy uvnitř i na střeše pro celou rodinu. Praktické a šikovné, že?

Video ke zhlédnutí ZDE.