Moje Harfa

Chcete odměny za věrnost každý den?

Představujeme vám nový věrnostní program Galerie Harfa, který vám přináší výhodnější nákupy a skvělé odměny. Stáhněte si věrnostní apku Moje Harfa a získejte bonus 10 bodů jako dárek, které můžete ihned proměnit třeba za 3 dny parkování v Galerii Harfa zdarma! Anebo sbírejte další body za své nákupy a následně je proměňujete za slevy v obchodech, dárky a další exkluzivní výhody. Objevte více než 40 výhod a slev ve věrnostní aplikaci Moje Harfa, které máte po ruce každý den. Jak na to? Jednoduše!

KROK 1: Stáhněte si apku Moje Harfa

Věrnostní apku Moje Harfa (pro Android nebo iOS) si ZDARMA stáhnete v App Store nebo Google Play. Pro stažení naskenujte tento QR kód.

KROK 2: Jednoduše se zaregistrujte

Do aplikace se zaregistrujete během pár vteřin přes email, Google účet, Apple účet nebo Facebook účet.
KROK 3: Sbírejte body

Za své nákupy na Harfě sbíráte věrnostní body (100 Kč = 1 bod).
Na úvod od nás dostanete bonus 10 bodů na uvítanou, stačí naskenovat tento QR kód
pomocí skeneru uvnitř aplikace.

Každou další účtenku naskenujte pomocí skeneru uvnitř aplikace. Pozor!!! Důležité je, aby účtenka byla vyfocená celá, neponičená, nezmačkaná. Čárový kód nebo QR kód nestačí.


KROK 4: Čerpejte výhody: Moje Harfa odměny nebo Moje Harfa nabídky

Co jsou Moje Harfa odměny?

Odměny jsou výhody formou slev, dárků a služeb za nasbírané body. Některé lze využít jen jednou a počet je omezen, jindy je lze využívat opakovaně. Záleží na vašem výběru. Odměny si vybíráte v jednotlivých prodejnách nebo v Centru služeb pro zákazníky Galerie Harfa.


Co jsou Moje Harfa nabídky?

To jsou stálé slevy, které získáváte za věrnost Galerii Harfa a které vám zajistí výhodnější nákupy každý den. Stačí slevu ukázat v konkrétní prodejně, a tím ji automaticky uplatníte.

Náš věrnostní program Moje Harfa vám přinese ještě více radosti a usnadní nakupování:-)

Podmínky Věrnostního programu Moje Harfa.