PARÁDĚNÍ NEBO DOVÁDĚNÍ?

PŘEKVAPIVĚ VŠE, CO HLEDÁTE

Galerie Harfa je skvělé místo, kde díky pestré a atraktivní nabídce obchodů vyřešíte vše od stylové i volnočasové módy pro děti až po jedinečnou zábavu a sportovní aktivity.

Do školy i na hřiště děti obléknete třeba v oblíbeném obchodě H&M, kde nakoupíte kolekce podle posledních módních trendů, navíc za skvělé ceny. Barevné, hravé a kvalitní oblečení pro ději pořídíte i v obchodě Next Kids. Najdete u nás i další populární obchody s módou jako například C&A, House, Benetton, Sinsay nebo Cropp a mnohé další. Široký sortiment kvalitní dětské obuvi a oblečení nabízí i obchod Primigi. Pro nové boty se můžete zastavit také v obchodech CCC, Baťa nebo Deichman.

A co zábava? Na Harfě máte spoustu možností! Vezměte děti třeba do DinoParku s dinosaury v životních velikostech, dekoracemi druhohorní přírody a dětským paleontologické hřištěm. Najdete ho na střeše. Uvnitř se děti krásně vydovádí na Harfišti a sportování si užijí v moderní dětské tělocvičně Monkey's Gym, která nabízí různé kurzy zaměřené na zdokonalování pohybových dovedností.

V Galerii Harfa najdete pod jednou střechou i různorodé kavárny, restaurace a bistra rychlého občerstvení. Stejně tak i atraktivní možnosti zábavy pro celou rodinu, a to jak uvnitř, tak i na Terasách. Praktické a šikovné, že?


Video ke zhlédnutí ZDE.