REBELKA NEBO MODELKA?

PŘEKVAPIVĚ VŠE, CO HLEDÁTE

Galerie Harfa je skvělé místo, kde díky pestré a atraktivní nabídce obchodů vyřešíte vše od stylové i volnočasové módy pro děti až po hračky a pomůcky do školy.

Do školy i na hřiště děti obléknete třeba v oblíbeném obchodě H&M, kde nakoupíte kolekce podle posledních módních trendů, navíc za skvělé ceny. Barevné, hravé a kvalitní oblečení pro ději pořídíte i v obchodě Next Kids. Najdete u nás i další populární obchody s módou jako například C&A, Lindex, House, Benetton, Sinsay nebo Cropp a mnohé další. Pro nové boty se můžete zastavit v obchodech CCC, Baťa nebo Deichman.

Chcete dětem udělat radost novou hračkou? Široký výběr krásných hraček a zábavných her od známých značek najdete v obchodě Bambule. Potřebujete pro děti psací potřeby? Papírnictví KOH-I-NOOR či AKM jsou sázkou na jistotu. Pořídíte tady vysoce kvalitní tužky, pastelky, vodovky i další pomůcky pro kreativitu vašich dětí.

V Galerii Harfa najdete pod jednou střechou i různorodé kavárny, restaurace a bistra rychlého občerstvení. Stejně tak i atraktivní možnosti zábavy pro celou rodinu, a to jak uvnitř, tak i na Terasách. Praktické a šikovné, že?

Video ke zhlédnutí ZDE.