KULINÁŘ NEBO KANCELÁŘ?

PŘEKVAPIVĚ VŠE, CO HLEDÁTE

Galerie Harfa je skvělé místo, kde díky pestré a atraktivní nabídce obchodů vyřešíte vše od stylové módy, volnočasového oblečení až po kvalitní potraviny pro super oběd nebo večeři.

Do práce se obléknete od hlavy až k patě třeba v oblíbeném obchodě H&M, kde najdete kolekce podle posledních trendů, navíc za skvělé ceny. Pokud milujete módu a oceňujete značkové a originální kousky od známých návrhářů, budete nadšeni nabídkou v obchodě HalfPrice. I zde vás potěší velké množství oblečení a doplňků za ty nejvýhodnější ceny.

Najdete u nás i další populární obchody s módou jako například GANT, C&A, Esprit, Pepe Jeans, House, Sinsay, Lindex, Cropp a mnohé další.

Rychle a pohodlně u nás vyřešíte i každodenní nákup. Pro kvalitní potraviny zaskočte třeba do moderního hypermarketu Albert, kde můžete nově koupit i hotová jídla, chuťovky, zákusky či chlebíčky ve Fresh Baru. Pro kvalitní produkty se zastavte i v obchůdku Rodinná farma, kde koupíte to nejlepší od malých farmářů. Kvalitní víno a pochutiny si odnesete z obchodů Na víno a Tři oříšky. A pro čerstvé květiny na stůl zajděte do květinářství De luxe Flowers.

V Galerii Harfa najdete pod jednou střechou i různorodé kavárny, restaurace a bistra rychlého občerstvení. Stejně tak i atraktivní možnosti zábavy pro celou rodinu, a to jak uvnitř, tak i na Terasách. Praktické a šikovné, že?

Video ke zhlédnutí ZDE.