STYL NEBO DRIL?

PŘEKVAPIVĚ VŠE, CO HLEDÁTE

Galerie Harfa je skvělé místo, kde díky pestré a atraktivní nabídce obchodů vyřešíte vše od stylové módy až po výbavu na sport.

Baví vás nenucená ležérnost a dokonale elegantní styl? Nadčasové oblečení vysoké kvality a perfektních střihů? Ulovte si nějaký fashion kousek v obchodě s oblíbenou lifestylovou značku GANT. Najdete u nás i další oblíbené obchody s módou jako například C&A, Esprit, H&M, Benetton, Pepe Jeans, House, Cropp a mnohé další.

Šik můžete být i ve fitku, na fotbale, při běhu v parku nebo na vyjížďce na kole. Stavte se pro oblečení třeba v oblíbeném obchodě Decathlon, kde pořídíte výbavu pro desítky sportů od různých značek. Široká nabídka sportovní módy na vás čeká i v multibrandovém obchodě Sport Vision. Zvláště pak zde najdete oblečení, obuv a doplňky na fotbal, basketbal a běh. Do fitka se parádně vybavíte i v obchodě Fitness Shop. A kvalitní sportovní a outdoorové oblečení pořídíte v obchodech Alpine Pro či Husky.

Pod jednou střechou vás v Galerii Harfa překvapí i různorodá nabídka kaváren, restaurací a bister rychlého občerstvení. Stejně tak i atraktivní možnosti zábavy uvnitř a na střeše pro celou rodinu. Praktické a šikovné, že?

Video ke zhlédnutí ZDE.