Vůně Itálie
Domácí pasta
Pizza z pece
Výborná vína
Jedinečná atmosféra

AROMA - ITALSKÁ RESTAURACE

Pravá italská PIZZA z pece & PASTA

UKAŽ VÍCE

Ciao! Vítejte v italské restauraci AROMA Harfa

Ať už k nám přijdete s rodinou na oběd, s obchodním partnerem na jednání nebo s přáteli na drink, přivítáme vás s pověstnou italskou pohostinností a úsměvem ve tváři. Vůně pizzy z pece na dřevo, kterou připravuje zkušený pizzař přímo před vámi, čerstvé pasty a italské kávy vás na okamžik přenesou na letní dovolenou u moře.

V letních měsících tento zážitek umocní rozlehlá střešní terasa s nezapomenutelným výhledem na Prahu, dětským hřištěm, venkovním barem a grilem. Když italská restaurace tak nesmí chybět sluncem plná italská vína, tradiční italské pivo Birra Moretti, čerstvé saláty a masové speciality.

Zaujali jsme vás a chcete si užít jedinečný zážitek plný dokonalých chutí, příjemné atmosféry a osvěžujících drinků? Najdete nás v horním patře Galerie Harfa, hned vedle prostorného a bohatě vybaveného dětského koutku Harfiště. Cíl máme jasný. Chceme, abyste se u nás cítili jako doma, návštěva pro vás byla zážitkem, odcházeli jste spokojení a rádi se k nám vraceli.

Ciao! Welcome in AROMA Harfa Italian restaurant.

No matter whether you come for a family lunch, you have booked a table for a business dinner or you just want to enjoy a drink with your friends, you will be always welcomed with traditional Italian-style hospitality and a smile. Fresh smell of stove-baked pizza prepared by our master pizza chef directly in front of you, freshly made pasta and Italian coffee will take you, at least for a while, to summer seaside holiday.

Moreover, in summer months all this can be enjoyed from a huge roof terrace offering unforgettable views of Prague and featuring children playground, outdoor bar and grill. Obviously, Italian restaurant cannot go without Italian wines filled with sunshine, traditional Italian beer Birra Moretti, fresh salads and meat specialties.

Are you interested in and keen to enjoy the unique experience filled with perfect tastes, warm ambiance and refreshing drinks? You will find us on the top floor of Harfa Gallery, just next to well-equipped children area called “Harfiště”.

Our goal is clear. We want you to feel here at home, enjoy your visit to the fullest and leave happy and willing to come back again.

Otevírací doba
  • PONDĚLÍ 10:30 – 22:00
  • ÚTERÝ 10:30 – 22:00
  • STŘEDA 10:30 – 22:00
  • ČTVRTEK 10:30 – 22:00
  • PÁTEK 10:30 – 22:00
  • SOBOTA 10:30 – 22:00
  • NEDĚLE 10:30 – 22:00

  • Rozvoz jídel: 10:30–22:00
Mapa