Oslava opravdových lidí
Každodenní radost
Oddanost hodnotám
Jednoduchost a pohodlnost

CATCHES

UKAŽ VÍCE
Jedná se o nový multibrandový obchod na českém trhu. Catches Vám bude přinášet osobité styly, nové značky a s tím i nové módní inspirace. Aktuálně v našem obchodě naleznete světoznámé značky: Jack&Jones, ONLY, VERO MODA a StreetOne. Zaměřujeme se na kvalitu, osobitost a jedinečnost každého našeho zákazníka. Přijďte se přesvědčit kvalitou, zákaznickým servisem a objevit nové styly.


Jack&Jones – pánská divize
Zákazník JACK & JONES hledá ležérní, trendy oblečení, se kterým může působit sebevědomě a snadno jej může nosit v každé situaci.

ONLY – dámská divize
Značka ONLY je mezinárodní značkou pro mladé ženy – nabízí širokou škálu mladistvých stylů, zároveň je jedním z největších prodejců denimu v Evropě.

VERO MODA – dámská divize
VERO MODA je značka pro nezávislé mladé ženy. Značka nabízí kvalitní, cenově dostupné a inspirativní oblečení pro ženy, které chtějí vypadat dobře a bavit se svým vzhledem.

Street One – dámská divize
Street One je úspěšná německá značka s mnohaletou tradicí zabývající se výhradně dámskou módou. Casual dámské oblečení Street One je ideální pro volný čas téměř každé ženy, v různých barvách i materiálech si můžete vybrat celý outfit. Výhodou značky Street One je široký výběr velikostí.
Otevírací doba
  • Otevřeno 9:00 – 21:00
Mapa
1. patro