1 800 prodejen na světě
Oblečení ze 100% bavlny
Inspirováno letectvím
Neokázalé
Funkční a pohodlné

AERONAUTICA MILITARE

Aeronautica Militare je mladá módní značka vysoké kvality pro muže, ženy i děti, a je schopná interpretovat nejlepší představu o tom, co je soulad, integrita a respekt.

UKAŽ VÍCE

Styl oblečení tvoří hlavně symboly letectva spolu s vojenskými barvami, jako je šalvěj, khaki, modrá, šedá a bílá. Inspirací je ale mnoho a každé období má určitý styl a barevnost. Materiály jsou pohodlné a příjemné, střihy jsou ergonomické, detaily a grafika ve světě Aeronautica Militare, jsou konstantní a znovu přepracovány pro moderní vzhled. Oblečení je vlastně to, co nejlépe na první pohled charakterizuje člověka: anti-g kalhoty s kapsami pro lepší letové funkce, kožená letecká bunda, trička ze strečové textilie a 100 % bavlny a množství variabilních kapes na oblečení. Tím vším se vyznačuje perfektní šatník příznivců tohoto stylu – neokázalé, funkční a pohodlné současně.

Aeronautica Militare má v současné době 800 prodejních míst v Itálii a 1000 ve zbytku světa, přičemž většina z nich pochází z Rakouska, Švýcarska, Španělska, Francie a Německa.

Od roku 2012 má tato značka zastoupení i v České Republice, takže mezi klienty a milovníky značky Aeronautica Militare můžete patřit i vy.

Otevírací doba
  • Otevřeno 9:00 – 21:00
Mapa
1. patro