Kožené výrobky
Kabelky
Kufry a batohy
Doplňky pro cestování
Obuv

WITTCHEN

UKAŽ VÍCE

Značka WITTCHEN je známá na trhu již třicet let s nejkvalitnějšími koženými výrobky – doplňky, obuví a oblečením. Značka je podepsaná jménem Jędrzej Wittchen a byla vytvořena s vášní k cestování a elegantním produktům. Od roku 1991, kdy byla vytvořena první italská kolekce koženého zboží, dodnes společnost neustále vylepšuje svoji nabídku, aby splnila očekávání širokého spektra zákazníků.

Naším úkolem je peče o nejvyšší kvalitu a vysokou funkčnost. Kromě exkluzivního koženého zboží existují multifunkční doplňky, cestovní kufry a novinky v souladu s nejnovějšími trendy světové módy. Myslíme komplexně - aktuální nabídka se vyznačuje velkou rozmanitostí - v našem obchodě najdete oblečení, stylové kabelky, boty a další doplňky vyrobené z nejkvalitnějších materiálů. Kolekce, které se objevují dvakrát ročně, kombinují propracovaný styl, moderní řešení a elegantní tvar, který přitahuje velké množství zákazníků již mnoho let.

WITTCHEN je rodinná společnost s tradicemi, která se neustále vyvíjí, poslání společnosti zůstává po celá léta stejné. Je to „kreativní a elegantní budování značky WITTCHEN lidmi i pro lidi“.

Doporučujeme využít naší nabídku a přejeme Vám úspěšné nakupování.

Otevírací doba
  • Otevřeno 9:00 – 21:00
Mapa
2. patro