Burgery
Maso z nejlepších českých farem
Čerstvé suroviny
Saláty

REGAL BURGER

Jsme rychlí jako fast food a kvalitní jako prvotřídní restaurace.

UKAŽ VÍCE

Děláme burgery a myslíme to naprosto vážne! Proto používame nejkvalitnější lokální maso, čerstvé suroviny a burger připravujeme vždy přímo na objednávku. Vychutnat si můžete šťavnaté burgery, oblíbené hot dogy, čerstvé saláty nebo jako sladkou tečku nadýchané donuty.

PROČ JSME VÝJIMEČNÍ

Jsme rychlí jako fast food a kvalitní jako prvotřídní restaurace. Proto se náš koncept jmenuje „Fast Casual“.

…Protože jsme kvalitní

Naše maso: Moc dobře víme, že kvalitní burger je hlavně o mase. To naše pochází z nejlepších českých farem a neobsahuje žádná antibiotika či růstové hormony, chemická změkčovadla nebo jiné příměsi. Maso kořeníme během příprav jen na povrchu a to je tajemství, proč náš burger chutná jako skutečné maso.

Naše pečivo: Naše houska je čerstvá, křupavá a trochu nasládlá. Žádné kupované polotovary. Housky peče náš dvorní pekař dle tajné receptury. A protože myslíme na všechny, kterým příroda nenadělila schopnost zpracovat lepek, tak kromě famózní brioškové máslové housky nabízíme i bezlepkové housky pro celiaky.

Naše obloha: Všechna naše zelenina je zcela čerstvá a pečlivě vybíraná. Sýr bereme přímo z Holandska.

…Protože jsme rychlí

8 minut: Tolik nám trvá připravit Váš burger od zadání objednávky. Rychlý čas je výsledkem dlouhodobé promyšlené optimalizace našich kuchyní, podporované vlastním IT systémem.

Otevírací doba
  • Otevřeno 9:00 – 21:00
Mapa
2. patro