Prémiový prodejce produktů Apple
Široká nabídka chytrého příslušenství
Zákaznický servis

ISTORES – APPLE PREMIUM RESELLER

​Jsme prémiový prodejce produktů Apple s širokou nabídkou „chytrého“ příslušenství, audiozařízení, brašen, obalů a dalších doplňků nejen značky Apple, ale i jiných výrobců.

UKAŽ VÍCE

iStores – váš nejbližší Apple expert a zároveň největší síť prodejen Apple Premium Reseller v České a Slovenské republice, kterou v jejich 16 prodejnách ročně navštíví víc jak 2,5 milionů návštěvníků, vám přináší nabídku kompletního portfolia produktů Apple, Beats a dalších doplňků a příslušenství k zařízením iPhone, iPad, Mac a Apple Watch od mnohých renomovaných výrobců značkového příslušenství pro platformu Apple. Našim zákazníkům nabízíme mnoholeté zkušenosti s platformou Apple, konzultace a školení přímo na prodejnách nebo příjem zařízení do autorizovaného servisu. Nabízíme taktéž nákup na splátky, možnost vykoupení staršího zařízení, pomoc při instalaci softwaru, připojištění si nového zařízení a mnoho dalšího. iStores je zároveň také certifikovaným specialistou na Apple řešení pro firmy.

Tým certifikovaných Apple expertů vám pomůže při výběru toho nejvhodnějšího řešení a postará se o skvělý zákaznický zážitek.

Kotakt na autorizované servisní místo Apple

po-ne: 9:00 - 17:00

tel: 778 115 906

e-mail: servis_harfa@istores.cz

Kontakt
Otevírací doba
  • Otevřeno 9:00 – 21:00
Mapa
1. patro