Kadeřnictví pro děti
Hravý interiér
Stříhání
Malování na obličej
Vlasová kosmetika Maria Nila

HELLO VIKI

UKAŽ VÍCE

Rodinný salón HelloViki

Přemýšlíte, kde nechat ostříhat své děti a zároveň si užít i super zábavu? Zastavte se v našem báječném "family friendly" kadeřnictví. U nás jsme připraveni na celou rodinu a jste vítáni klidně i s kočárkem. Pro mlsné dětské jazýčky máme i něco na zub a maminky si u nás pro změnu vychutnají třeba naše lahodné kafíčko HelloViki.

Hravé a moderní střihy pro kluky i pro holky

V našem salónu ostříháme děti moderně, kreativně, klasicky...jak si budete přát. A postaráme se i o maminky i tatínky. Potřebujete vyfoukat nebo přistřihnout účes? S radostí, žádný problém. A jaká další přání plníme? Holčičkám fintilkám třeba upleteme nádherné copánky. Klukům vytvoříme super rošťácký sestřih. A aby toho nebylo málo, malujeme i na obličej. Takže u nás nudu rozhodně nečekejte.

Švédská kosmetika Maria Nila Professional

Pro děti chceme jen to nejlepší, a proto o jejich vlasy pečujeme špičkovou kosmetikou Maria Nila. Všechny produkty této značky jsou přírodní, nejsou testované na zvířatech, neobsahují škodlivé složky a jsou 100% veganské. Dokonce se pyšní hned několika certifikacemi kvality – PETA, Leaping Bunny a Vegan Society.

Veselý interiér a pohodová atmosféra

Do našeho kadeřnictví se vaše děti budou těšit díky pohodové atmosféře a originálnímu dětskému interiéru. Děti si zamilují třeba naše křesílkové autíčko. Pobaví vás i naše speciální nástěnka s těmi nevtipnějšími hláškami od vašich dětí. Máte také nějakou? Sem s ní!

Tak se zastavte se svými zlatíčky. Těšíme se na vás všechny:-)

Naše rodinné kadeřnictví HelloViki najdete v Galerii Harfa ve 2. patře vedle Bambule.

Otevírací doba
  • PONDĚLÍ 11:00 – 20:00
  • ÚTERÝ 11:00 – 20:00
  • STŘEDA 11:00 – 20:00
  • ČTVRTEK 11:00 – 20:00
  • PÁTEK 11:00 – 20:00
  • SOBOTA 11:00 – 20:00
  • NEDĚLE 11:00 – 20:00
Mapa
2. patro