Služby od specialistů
Příjemné ceny
Spokojení zákazníci
Manikúra, pedikúra
Kosmetika

ART NAILS, BEAUTY & SPA STUDIO

Manikúra, pedikúra a kosmetické služby od specialistů ve svém oboru.

UKAŽ VÍCE

Máme příjemné ceny a vždy se snažíme, abyste od nás odcházeli spokojení.

Manikúra — První dojem navazujeme také podáním ruky. Nedílnou součástí našich končetin jsou také nehty, které bychom neměli zanedbávat. Využijte našich služeb a dopřejte to nejlepší pro Vaše nehty.

Modelace umělých nehtů (vč. manikúry expres) — Ne každá žena má od přírody nehty pevné, dlouhé a krásně tvarované. S námi se nemusíte spoléhat pouze na matku přírodu. Máme pro Vás umělé nehty, které vypadají krásně, přirozeně a zdravě.

Pedikúra — Ráda nosíte pěkné boty, ve kterých chcete ukázat i dokonale upravená chodidla? Tak si dopřejte slastnou péči o nohy, které si to zaslouží a potěšte se i třeba slušivým lakem na nehty.

Řasy — Chcete okouzlit své okolí dlohými řasami? Dáváte přednost pohodlí, přirozenosti a zároveň chcete vypadat dokonale? U nás Vám prodloužíme řasy, které budou vypadat krásně a přirozeně.

Kosmetika — Každá žena by se měla věnovat své pleti, protože obličej je to, čím zaujmete a co na Vás okolí vnímá nejvíce. Oddejte se naší příjemné péči o Vaši pleť a ta se Vám ráda odvděčí svým pěkným vzhledem.

Epilace — Nebaví Vás denně si holit nežádoucí chloupky na těle? Rádi Vám u nás chloupky odstraníme a na několik týdnů ukažte svou hladkou kůži. Ušetříte si tak čas, který můžete věnovat něčemu příjemnějšímu.

Kontakt
Otevírací doba
  • Otevřeno 9:00 – 21:00
Mapa
2. patro