Kvalitní potraviny
Pohodlné nákupy
Skvělá chuť potravin
Samoobslužné pokladny
Biopotraviny

ALBERT HYPERMARKET

Hypermarket Albert v Galerii Harfa mění nákupy v zážitek díky široké nabídce kvalitních potravin a produktů a také díky nové prodejní ploše, najdete vše po ruce pro vaše pohodlné nákupy.

UKAŽ VÍCE

Nákupy v tomto hypermarketu zpříjemňuje nejen moderní design, ale především široká nabídka plná zdraví, inspirace, chuti a neodolatelné vůně. Nově si můžete koupit i hotová jídla, chuťovky, zákusky či chlebíčky ve Fresh Baru vedle samoobslužných pokladen.

Pečivo? Právě vytažené z pece

Že neznáte lepší vůni než vůni čerstvě upečeného pečiva? Pochutnat si u nás můžete na pečivu, které si sami pečeme každý den. Ať máte radši sladké, slané či celozrnné, u nás si jistě vyberete to pravé křupavé – pečeme poctivě a s chutí. Kromě vlastního pečiva u nás najdete i pečivo od lokálních pekařů.

Tržnice plná vitamínů

Čerstvé ovoce a zelenina od lokálních dodavatelů i z nejexotičtějších koutů světa… V naší prodejně najdete tržnici Albert, která vás nadchne svou pestrostí. Díky široké nabídce můžete experimentovat a vždy vyzkoušet něco nového.

Nature’s Promise aneb zdraví, které chutná a baví

Pozornost si jistě zaslouží i nabídka značky Nature´s Promise. Tyto produkty vám dokáží, že i zdravé jídlo může chutnat skvěle. Vybírat můžete ze široké škály potravin, včetně těch BIO, bezlepkových, veganských či vegetariánských, které vám ukáží, jak snadné je dodržovat zdravý životní styl, který prospívá tělu.

Čerstvé, lahodné a rychlé? Fresh Bistro

I ve chvíli, kdy máte minimum času, můžete jíst čerstvě, chutně a vyváženě. Přesvědčí vás o tom produkty Fresh Bistro, které vám nabízí řadu polévek (bez konzervantů a dochucovadel), salátů, wrapů, sendvičů, baget, lehkých jídel a svačinek.

Kvalitní potraviny od našich farmářů

Baví vás ochutnávat kvalitní produkty od českých farmářů? Nás zase baví, že vám je můžeme v naší prodejně nabídnout.

Zdravě s Albertem

Pro všechny, co mají rádi zdravý životní styl jsme připravili speciálně oddělení „Zdravě s Albertem“. Co všechno zde najdete? Nejen zdravé produkty značky Nature´s Promise, ale také doplňky stravy, potraviny s vysokým obsahem bílkovin, výrobky bez přidaného cukru, BIO a přírodní kosmetiku či BIO produkty pro miminka.

Přesvědčte se sami, že i nakupování může být zábava. Těšíme se na vás

Informace o aktuálních akčních nabídkách naleznete ZDE.

Otevírací doba
  • PONDĚLÍ 7:00 – 22:00
  • ÚTERÝ 7:00 – 22:00
  • STŘEDA 7:00 – 22:00
  • ČTVRTEK 7:00 – 22:00
  • PÁTEK 7:00 – 22:00
  • SOBOTA 7:00 – 22:00
  • NEDĚLE 7:00 – 22:00
Mapa
1. patro