TŘPYT NEBO LESK?

PŘEKVAPIVĚ VŠE, CO HLEDÁTE
Galerie Harfa je skvělé místo, kde díky pestré a atraktivní nabídce obchodů vyřešíte vše od stylové módy až po kosmetiku a parfémy.

Nekonečný výběr vůní a kosmetiky prémiových značek, kvalitní produkty pečujících o tělo, vlasy a pleť, ale i produkty a doplňky do koupelny a trendy novinky najdete například v obchodech Sephora, Hebe a DM.

A až si uděláte radost novým luxusním parfémem, svůdným leskem na rty nebo třeba vyživujícím olejem do koupele, zastavte se i v našich obchodech se stylovou módu, kde na vás čekají nové jarní kolekce. Milujete nenucenou ležérnost a dokonale elegantní styl? Nadčasové oblečení vysoké kvality a perfektních střihů? Ulovte si nějaký fashion kousek v obchodě s oblíbenou lifestylovou značku GANT. Je vám blízký španělský temperament? V obchodě Mango vás nadchnou kolekce odrážející nejžhavějších trendy i klasické nadčasové kousky.

Najdete u nás i další oblíbené obchody s módou jako například C&A, Esprit, H&M, HalfPrice, Pepe Jeans, House, Sinsay, Cropp a mnohé další. Zkrátka přijďte s kamarádkou nebo partnerem a udělejte si radost novým jarním kouskem.

Pod jednou střechou vás v Galerii Harfa překvapí i různorodá nabídka kaváren, restaurací a bister rychlého občerstvení. Stejně tak i atraktivní možnosti zábavy uvnitř i na střeše pro celou rodinu. Praktické a šikovné, že?

Video ke zhlédnutí ZDE.