COSTA COFFEE

Zimní menu

Stavte se u nás odpočinout si od ruchu všedního dne nebo se zahřát v mrazivém počasí a objednejte si naše zimní menu za speciální cenu! Na výběr máte z cappuccina nebo caffè latte v primo velikosti pro dodání vaší kávové energie, banánového nebo jablečného chlebíčku na chuť nebo malý hlad a k tomu vám navrch přidáme zázvorovou limonádu o objemu 700 ml, která zažene žízeň i prohřeje organismus. Speciální cena zimního menu platí ve všech kavárnách Costa Coffee včetně letiště.

Ovocné chlebíčky
Banánový a jablečný chlebíček jsou naše dlouhodobé bestsellery. Jejich předností je vláčnost – doslova se rozplývají na jazyku. Zvolíte-li banánový, těšit se můžete na jedinečnou chuť sušených banánů v kombinaci s banánovým pyré a pekanovými ořechy. Jablečný chlebíček vás pak oslní šťavnatou jablečnou náplní v neodolatelné kombinaci s karamelem. Také už se vám sbíhají sliny?
Zázvorová limonáda
Hledáte zdraví prospěšné zimní osvěžení? Tato limonáda je to „pravé zázvorové“! Zázvor, známý všelék, je na zimu jako stvořený. Prohřeje tělo, podpoří imunitu, navíc má antibakteriální a protizánětlivé účinky, a tak je skvělým bojovníkem proti rýmě a nachlazení.