Zábava pro dospělé

Zastavte se s přáteli a kolegy na drink a relaxujte na čerstvém vzduchu

NA TERASÁCH HARFA TO ŽIJE

Večer jsou Terasy ideálním místem na společný drink s přáteli. Na kvalitní street food a skvělé drinky už nemusíte jezdit do centra. Vše máte za rohem! Sejděte se s přáteli nebo sousedy na Terasách Harfa a bavte se pod otevřeným nebem. A nezapomeňte omrknout i naše nové obchody. Každý večer se tu něco děje! Zastavte se! Užijete si hudbu, tanec, tematické večery, DJ's night, speciální pop-upy s jídlem nebo třeba divadlo.

BAILE FUNK

Milujete Brazílii a její nespoutanost? Přijďte si užít brazilský večer na Terasy Harfa. Těšit se můžete na bohatý program a výborné brazilské drinky. Užijete si DJe, živou hudbu, tanec a zpěv.

Data brazilských večerů: 3. 6., 14. 7., 18. 8. a 15. 9. vždy od 17:00

SALSA NIGHT

Přijďte si užít pravidelné taneční večery pod otevřeným nebem až pro 200 nadšenců! Rozvlňte tělo do svůdných latinskoamerických rytmů a nechte se pohltit emocemi nabitou atmosférou. Na baru se osvěžte profesionálně namíchanými koktejly a v některém z našich pop-up bister si vychutnejte kvalitní street food. Sledujte od května do září náš kalendář akcí, kde najdete konkrétní termíny tanečních večerů.

LES MILLS DAY 2023

Milujete pohyb? I letos v létě si u nás na Terasách užijete populární fitness akci nabitou pohybem. Form Factory Les Mills Day opět přinese všem sportovním nadšencům celou škálu cvičebních programů, od nejoblíbenějšího BODYPUMP, přes BODYATTACK, BODYJAM, CXWORX, GRIT Series, BODYSTEP, BODYCOMBAT až po klidnější lekce BODYBALANCE v mixu různých choreografií. Program a datum Les Mills Day brzy upřesníme, tak sledujte náš kalendář akcí.

SPORTOVNÍ PŘENOSY NA VELKOPLOŠNÉ OBRAZOVCE

Na Terasách Harfa to žije i sportem. Tak si přijďte s kamarády užít atmosféru společného fandění. Na velkoplošné obrazovce 5x3 metry se špičkovým obrazem promítáme to nejlepší ze světa sportu. Kromě sportovních zážitků si vychutnáte i kvalitní street food, čepovanou plzeň a svěží drinky z vyhlášeného koktejl baru Le Valmont Rooftop.

Na co se můžete těšit?

MS v hokeji (všechny zápasy českého a slovenského týmu, 12. 5. - 28. 5.)
Grand Prix F1