Zábava pro dospělé

Zastavte se s přáteli a kolegy na drink a relaxujte na čerstvém vzduchu

Na Terasách Harfa to žije.

Večer jsou Terasy ideálním místem na společný drink s přáteli. Na kvalitní street food a skvělé drinky už nemusíte jezdit do centra. Vše máte za rohem! Sejděte se s přáteli nebo sousedy na Terasách Harfa a bavte se pod otevřeným nebem. A nezapomeňte omrknout i naše nové obchody.

Každý večer se tu něco děje! Zastavte se!

Užijete si hudbu, tanec, tématické večery, DJ's night, speciální pop-upy s jídlem nebo třeba divadlo.

POP-UPY

PAELLA

Milujete pravou španělskou paellu? Nevíte kam si na ní v Praze zajít? Už od 21. dubna se na ni můžete těšit každý čtvrtek (kromě 28. 4.) od 17:00 na Terasách Harfa.

Paella je typické španělské jídlo z rýže, podobné rizotu nebo pilafu. Pochází ze španělského města Valencie. Lidé, kteří ve Španělsku nežijí, paellu obvykle vnímají jako národní jídlo Španělska, ale většina Španělů ji spíše pokládá za regionální pokrm, vyskytující se v oblasti Valencie.

CHURRASCO

Milujete grilované maso? Milujete Churrasco? Tak to pro vás máme skvělou zprávu. U nás si na něm můžete pochutnat každý pátek od 17:00 a u toho si poslechnout hudbu, popovídat si s přáteli nebo si dát osvěžující drink.

A co je CHURRASCO? Churrasco je portugalský a španělský název pro hovězí nebo grilované maso obecněji. Je prominentním prvkem v kuchyni Brazílie, Uruguaye a Argentiny.

TANEČNÍ ŠKOLA DANCE DIFFERENT - LATINO PÁRTY

Ve spolupráci s taneční školou DanceDifferent a dalšími lektory tanečních škol v Praze vám přinášíme pravidelné taneční párty na Terasách Harfa. Těšit se můžete každý letní čtvrtek. Jedinečná příležitost naučit se základy kubánské salsy. Přijďte vyzkoušet něco nového, poznat nové lidi a zatančit si salsu s lektory taneční školy Dance Different.

18:00 - 19:00 - Základy kubánské salsy pro úplné začátečníky
19:00 - 22:00 - Taneční párty

BRAZILSKÉ VEČERY

Milujete Brazílii a její nespoutanost a výborné jídlo? Přijďte si užít brazilský večer na Terasy Harfa. Těšit se můžete na bohatý program a výborné brazilské drinky. Užijete si DJe, živý zpěv nebo taneční vystoupení.

DATA

3. 6., 17. 6., 1. 7., 29. 7., 26 .8, 9. 9.

DJ'S NIGHT

Přijďte si s přáteli užít večer pod otevřeným nebem a zažít pokaždé jiného DJ. Dejte si osvěžující drink, čepované pivo nebo kvalitní streetfood. Na DJ's night se můžete těšit prakticky každý pátek a sobotu, pokud nebudeme vysílat zrovna sportovní přenos.

KAREL HERMES

Hermès Karel je zpěvákem francouzského původu. Je to umělec, který čerpá to nejlepší z tradice soulu, jazzu i pop music. Jeho styl je směsí lyrického, procítěného zpěvu a mezinárodní inspirace. V repertoáru, který pečlivě připravuje na každý koncert zvlášť pro své publikum, má ty nejlepší jazzové písně.

Těšit se můžete na něj a jeho skupinu KAREL QUARTET. Zazpívají vám: jazzové písničky, taneční písníčky, soul, ale také světoznámé hity. Akce začíná v 18:00 a bude trvat 2 hodiny.

DATA

5. 6., 19. 6.