NA HARFĚ TO ŽIJE

Hledáte místo, kde se stále něco děje? Vyrazte do Galerie Harfa. Překvapí vás spousta možností, jak u nás můžete strávit čas s dětmi nebo relaxovat jen tak sami třeba ve fitku nebo sauně. Nadchne vás množství obchodů s módními značkami. Potěší pestrá nabídka útulných kaváren i různorodých bister a restaurací, kde si každý pochutná. Přijďte se přesvědčit sami.


Žijete módou?

U nás najdete všechny oblíbené módní značky jako například Gant, C&A, Esprit, H&M, HalfPrice, Pepe Jeans, Next Kids, Deichmann a mnohé další. Stylové fashion kousky na novou sezónu pořídíte i v nově otevřených obchodech Mango a Cropp. Zkrátka přijďte třeba s kamarádkou nebo partnerem a udělejte si pohodový nákupní den s příjemnými pauzami na kávu nebo oběd.


Žijete zábavou?

Hledáte zábavu pro děti? Přijeďte k nám klidně na celý den. Děti se báječně vydovádí třeba na moderním HarfištI s prolézačkami, jehož součástí je i útulná kavárna s občerstvením. Nově si společně užijete i interaktivní hřiště INITI Playground s multidotykovým prostorem. Dáváte přednost hře na čerstvém vzduchu? Zajděte na naše hřiště na střeše. Pod otevřeným nebem na vás čeká i DinoPark s věrnými modely dinosaurů a další zábava.


Žijete dobrým jídlem?

Galerie Harfa je i místo, kde se skvěle najíte. Na rychlovku se můžete zastavit v našich fastfoodech a bistrech anebo můžete v klidu posedět u oběda nebo večeře v jedné z našich restaurací. Milujete kávu a sladké? Poseďte v našich kavárnách. Kvalitní street food a drinky si můžete dopřát pod otevřeným nebem na Terasách Harfa, které jsou ideálním místem na posezení s přáteli a kolegy. Sledujte náš kalendář akcí, ať jste v obraze, co je zde právě na programu. K dobrému jídlu přeci patří i zábava.


A co ještě zažijete do konce roku?

Sledujte náš kalendář akcí, ať vám nic neuteče. V říjnu si všichni osladíme život během oblíbeného Čokoládového festivalu, s dětmi se budeme krásně bát během zábavného Strašidlení. Na Vánoce se naladíme na vánočních trzích. Chystáme i koncerty, dílničky, prodej kaprů a stromků. A zabruslíme si i na ledovém kluzišti na střeše. Ale je toho mnohem víc, tak nás sledujte.