DISNEY PRINCEZNY

2. – 3. 12. ; 11:00-18:00

KOUZELNÉ VÁNOCE S DISNEY KNÍŽKAMI V GALERII HARFA

Kdo by nemiloval nádherné pohádky a napínavé příběhy od legendárního studia Walta Disneyho? Celé generace malých i velkých baví postavička Mickey Mouse nebo třeba Medvídka Pú. Snad každý zná pohádky jako Příběh hraček, Ledové království, Hledá se Nemo, Lví král a mnohé další. A všichni rádi prožíváme dobrodružné příběhy s neohroženými Marvel superhrdiny.

Letos navíc nejslavnější studio animovaných filmů na světě slaví 100 let od svého vzniku a chystá velkolepé oslavy. Také u nás v Galerii Harfa se máte na co těšit. Společně s Albatros Media jsme pro vás připravili naprosto nezapomenutelné KOUZELNÉ VÁNOCE S DISNEY KNÍŽKAMI V GALERII HARFA.

Máme za sebou první víkend KOUZELNÉ VÁNOCE S DISNEY KNÍŽKAMI V GALERII HARFA na téma Mickey a jeho přátelé. Celý víkend jste se mohli potkat s Mickey Mousem a Minney, užít si kreativní dílničky, fotokoutky a soutěž o Disney pohádkové knížky. Tak se podívejte, jak jsme se báječně měli níže do Galerie fotek.

Budeme se na vás těšit i příští víkend s programem Disney princezny.

A POZOR!

Každý, kdo přijde v pohádkovém kostýmu obdrží u hostesek v naší vánoční relax zóně dárek. Tak nám tento víkend pomozte vytvořit rekord v počtu Disney princezen na jednom místě a přijďte v princeznovském kostýmu. Oba dva dny se na vás budeme opět těšit od 11.00 – 18.00 hod.

Tak to zažijte spolu s námi! Přijďte s dětmi a nechte se vtáhnout do světa fantazie, kouzel, krásných emocí a splněných snů. Vyčarovali jsme pro vás bohatý program, který vás úžasně naladí na vánoční svátky. Vždyť bez pohádek a rozzářených dětských očí by nikdy nebyly ty pravé Vánoce. A kdy jindy než právě o vánočních svátcích si užít Disney knížky, které nám přináší Albatros Media.

Náš pohádkový program s Disney knížkami:

  • Slavné Disney pohádky a příběhy ovládnou Harfu uvnitř i na Terasách
  • Čekají vás ještě 3 jedinečné tematické eventy:

2. – 3. 12. Disney princezny9. – 10. 12. Marvel superhrdinové16. – 17. 12. Mickey a jeho přátelé


  • Každý návštěvník v pohádkovém kostýmu získá odměnu
  • Nejen děti nadchne čtení pohádek s kouzelnými babičkami
  • Fantazii uplatníte v dílničkách s Disney tématikou
  • Vyfotíte se v pohádkových fotokoutcích
  • Čeká vás velká vánoční soutěž o knížky z nakladatelství Albatros Media v hodnotě 60 000 Kč
  • Do světa Disney se přenesete i na Terasách. Své pohádkové brány otevřou 24. 11. a těšit se můžete na kouzelnou výzdobu, 2 stánky u kluziště, iglú stan a projekci pohádek a vánočních filmů
  • I letos si užijete oblíbené ledové kluziště pod otevřeným nebem. Tentokrát si během 4 nedělních eventů zabruslíte s maskoty HC Sparta. Pro děti v pohádkových kostýmech máme připravené dárky