VÁNOCE V HARFĚ

Už se nemůžete dočkat Vánoc? Přijďte nasát jejich atmosféru do nákupní galerie Harfa. Na jednom místě tu v pohodlí a včas vyberete dárky a něco pěkného jistě dopřejete i sobě. Po „náročných“ nákupech se určitě také rádi občerstvíte. Nabídka je bohatá a každý si vybere podle své chuti. Už na nic nečekejte a vzhůru do Harfy. Vánoce jsou tu opravdu štědré a veselé…

VÁNOČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA ZDE.

HARFA S VŮNÍ VÁNOC
2. a 3. prosince
FOTO
Budeme ve vánoční kuchyňce péct a zdobit perníčky pod vedením profesionální cukrářky.
Kreativní dílničky se zaměří nejen na přípravu na Vánoce, ale i na blížícího se Mikuláše. Na děti čeká Andělská pošta a tvorbá vánočních přání.
9. a 10. prosince
Vánoční kuchyňku provoní linecké cukroví a vanilkové rohlíčky.
Kreativní dílničky půjdou opět ve stopách příprav na Vánoce – výroba vánočních ozdob a jmenovek na dárky s tradičně slaměným i s moderním nádechem.
Chybět nebude ani vánoční punč nebo svařené víno.
16. a 17. prosince
Štědrý den již klepe na dveře, ve vánoční kuchyňce si upečeme tradiční vánočku.
Kreativní dílničky se ponesou ve znamení výroby betlémů a děti se dozví více o vánočních tradicích.

Každou adventní neděli dotvoří celkovou atmosféru doprovodné tóny harfy a nejinak tomu bude i poslední den akce, v sobotu 23. prosince. Přijďte s celou rodinou užít si chvilku pohody a klidu, zazpívat si koledy a těšit se společně na Ježíška!

VÁNOČNÍ TRHY
8.12. – 23.12.

PRODEJ VÁNOČNÍCH STROMKŮ  A KAPRŮ
Před hlavním vchodem od stanice metra Českomoravská si můžete od 2. 12. zakoupit krásný živý stromeček, který provoní váš domov. Od 20. 12. ke koupi také vánoční kapři na váš štědrovečerní stůl. Více ZDE.

OZDOBA CZ
Na co se můžete těšit? Hitem letošního roku jsou jednoznačně vánoční ozdoby s dekorem cibuláku. A pokud byste si chtěli vánoční ozdobu vyrobit sami, máme pro vás připravené kreativní dílničky, kde si práci s perličkami budete moci přímo sami vyzkoušet. Více se dovíte ZDE.