SÍŇ SLÁVY ČESKÉHO HOKEJE

​Expozice Síně slávy českého hokeje ukazují slavné okamžiky českého hokeje od počátku své existence až po žhavou současnost.

Nastává čas, kdy máte skutečně poprvé možnost vidět řadu unikátních artefaktů z naší hokejové historie včetně naší absolutně první získané trofeje z roku 1911 za titul Mistra Evropy.

Kdo chce, může si kupříkladu na obrazovkách vyhledat údaje o členech Síně slávy, a připomenutí jejich bohaté profesní kariéry i přínosu pro český hokej. V televizích nad hlavou k tomu běží záznamy historických bitev z velkých turnajů. Tabule s fotografiemi a historickými záznamy, poháry, relikvie, dresy, medaile. Uprostřed video sekce, hokejová kabina české reprezentace i konferenční a zasedací místnost. Ale také malý bar s občerstvením, prodejna suvenýrů nebo také světelné interaktivní kluziště.

Nedílnou součástí je šest hokejových trenažérů, kde si můžete na vlastní kůži vyzkoušet: přesnost střelby na bránu a její tvrdost, přesnost přihrávky, zručnost, střelbu s tečí, vedení puku, ale také posuzování nedovolených hokejových zákroků z pozice hokejového rozhodčího. Nudit se v Síni slávy rozhodně nebudete.
Otevřeno je od 10:00 do 21:00. Všichni jste srdečně vítáni!

Kontakt
Otevírací doba
  • Otevřeno 09:00 – 21:00
Mapa
2.NP