Čerstvé těstoviny
Italské dezerty
Italská vína
Olivový olej
Omáčky

WE LOVE ITALY

Čerstvé těstoviny, pizza, dezerty a výběr itlaských špičkových potravin

UKAŽ VÍCE

WE LOVE ITALY

Italská kuchyně patří mezi jednu z nejoblíbenějších po celém světě. Stojí na jednoduchých základech a kombinaci několika klíčových surovin. Kdo by si občas rád nepochutnal na křupavé pizze, čerstvých těstovinách nebo krémovém tiramisu? Právě na tuto osvědčenou kartu vsadila první česká pobočka franšízy We Love Italy, která funguje v Galerii Harfa již přes rok a nyní se stává součástí Gurmánu.

V rámci stabilního menu nabízí čerstvé těstoviny podle vlastní receptury, různé variace omáček, několik druhů pizzy, piadini se skvělými náplněmi, saláty a věhlasné italské dezerty jakými jsou tiramisu nebo panna cotta. Pracují zde s oblíbeným konceptem, kdy si zákazník sestaví podle chuti sám svůj pokrm. Vybrat si může druh těstovin, omáčku, doplněnou posypem a bylinkami. Stejně tak nabízejí i odběr jídla s sebou.

Značka We Love Italy má pobočky v Barceloně, Paříži, Benátkách, Seville nebo Cardiffu a před spuštěním jsou další. Součástí prodejní jednotky v Gurmánu Harfa je také samoobslužný obchod s výběrem italských potravin. K dostání jsou zde těstoviny, olivový olej, italská vína, omáčky na těstoviny nebo sušená rajčata. S jejich výběrem ochotně poradí proškolený personál.

Otevírací doba
  • Otevřeno 09:00 – 21:00
Mapa
2. patro