Fitness klub
Wellness
Nejmodernější vybavení

FORM FACTORY FITNESS CENTER

Na střeše nákupní galerie najdete fitness klub nabízející komplexní služby fitness a wellness.

UKAŽ VÍCE

Form Factory Harfa nabízí nejmodernější vybavení značky Technogym. Cardio zóna se skládá běžeckých pásů, moderních schodů, elipticalů, stepperů a veslovacích trenažérů. Dále pak multifunkční street workoutová konstrukce a v neposlední řadě prostorná strečinková a funkční zóna. Samozřejmostí jsou pomůcky na silový a funkční trénink.

Jsme první klub v ČR, kde si můžete vyzkoušet cvičení na Technogym Skill Run, nejmodernějším běžeckém pásu na trhu, který lze využít jak pro klasický běh, tak pro HIIT nebo vytrvalostní či silový trénink. Nabízí možnost nastavit simulaci tlačení fitness saní a běhu s odporovým padákem. V nové kardio zóně najdete pás Skill Mill a veslovací trenažér Skill Row. Přijďte si vyzkoušet unikátní zážitek na těchto strojích, třeba ve formě procházkou lesem či běhaní s padákem!

Nabízíme nespočet studiových lekcí, včetně cvičebních programů Les Mills, zaměřené jak na spalování tuků tak i na posílení celého těla. Díky našim profesionálním instruktorům pro Vás bude cvičení nejenom efektivnější, ale také zábavnější.

Klub disponuje také wellness zónou - bazénem, jenž lze využít k relaxačnímu plavání, či nabízeným lekcím Aqua-Gym, dále vířivkou, saunou a zcela novou parní kabinou

Form Factory Harfa je místem, kde se budete cítit příjemně, potkávat se svými přáteli a relaxovat po náročném dni.

Těšíme se na Vás.

Klub lze navštěvovat nejen v rámci členství, ale také jste-li držitelem karty Multisport.

Web: https://www.formfactory.cz/kluby/fitness-harfa/

Kontakt: harfa@formfactory.cz

FB: https://www.facebook.com/formfactoryfitcenter/

Telefon: 724 381 602

Kontakt
Otevírací doba
  • PONDĚLÍ 6:30 – 21:00
  • ÚTERÝ 6:30 – 21:00
  • STŘEDA 6:30 – 21:00
  • ČTVRTEK 6:30 – 21:00
  • PÁTEK 6:30 – 21:00
  • SOBOTA 8:00 – 20:00
  • NEDĚLE 8:00 – 20:00
Mapa
3.NP