Fitness klub
Wellness zóna
Nejmodernější vybavení
Skupinové lekce
Aqua gym

FORM FACTORY FITNESS CENTER

UKAŽ VÍCE

Fitness klub nabízející komplexní služby fitness a wellness.

Form Factory Harfa nabízí nejmodernější vybavení značky Technogym.

Cardio zóna se skládá běžeckých pásů, moderních schodů, elipticalů, stepperů a veslovacích trenažérů. Dále pak multifunkční street workoutová konstrukce a v neposlední řadě prostorná strečinková a funkční zóna. Samozřejmostí jsou pomůcky na silový a funkční trénink.

Jsme první klub v ČR, kde si můžete vyzkoušet cvičení na Technogym Skill Run, nejmodernějším běžeckém pásu na trhu, který lze využít jak pro klasický běh, tak pro HIIT nebo vytrvalostní či silový trénink. Nabízí možnost nastavit simulaci tlačení fitness saní a běhu s odporovým padákem. V nové kardio zóně najdete pás Skill Mill a veslovací trenažér Skill Row. Přijďte si vyzkoušet unikátní zážitek na těchto strojích, třeba ve formě procházkou lesem či běhaní s padákem!

Nabízíme nespočet studiových lekcí, včetně cvičebních programů Les Mills, zaměřené jak na spalování tuků tak i na posílení celého těla. Díky našim profesionálním instruktorům pro Vás bude cvičení nejenom efektivnější, ale také zábavnější.

Klub disponuje také wellness zónou, kterou lze využít k odpočinku a relaxaci po tréninku – k dispozici je vířivka, sauna a zcela nová parní kabina.

Klub lze navštěvovat nejen v rámci členství, ale také jste-li držitelem karty Multisport.

Form Factory Harfa je místem, kde se budete cítit příjemně, potkávat se svými přáteli a relaxovat po náročném dni.

Těšíme se na Vás.

Otevírací doba
  • PONDĚLÍ 6:30 – 22:00
  • ÚTERÝ 6:30 – 22:00
  • STŘEDA 6:30 – 22:00
  • ČTVRTEK 6:30 – 22:00
  • PÁTEK 6:30 – 22:00
  • SOBOTA 8:00 – 21:00
  • NEDĚLE 8:00 – 21:00
Mapa
3. patro