Outdoor oblečení
Sportovní vybavení
ALPINE PROgram
Kemping
Sportovní obuv

ALPINE PRO

ALPINE PRO je předním českým výrobcem sportovního, outdoorového, lyžařského oblečení a obuvi.

UKAŽ VÍCE


Společnost ALPINE PRO patří mezi rozhodující firmy na českém trhu v oblasti sportovního a outdoorového oblečení, doplňků a obuvi.

ALPINE PRO dlouhodobě spolupracuje s nejlepšími sportovci České republiky. Testuje a vyvíjí s nimi nové materiály, s cílem dodávat na trh funkční produkty té nejlepší kvality.


Sportovní kolekci ALPINE PRO otestovali biatlonisté Markéta Davidová a Michal Krčmář

Nové běžecké boty, sportovní legíny i funkční trika ALPINE PRO otestovali během tréninku čeští biatlonisté Markéta Davidová a Michal Krčmář. V Českém ráji poměřili své běžecké síly při výběhu na Kozákov. Kdo byl na vrcholu dříve, zjistíte ve videu.

https://www.youtube.com/watch?v=p7zz7r5nvok


Sportovní kolekci ALPINE PRO dominují lehké materiály s vysokou prodyšností

Funkční trika, sportovní legíny i bundy jsou vyrobeny z odlehčených funkčních materiálů s technicky propracovanými střihy. Vynikají skvělou prodyšností i moderním designem, který pracuje s maskáčovým i grafickým potiskem. Novinkou kolekce jsou běžecké boty NELS a CARROLA s kvalitní značkovou podešví VIBRAM, která neklouže při běhu v terénu či na silnici.

Funkční oblečení ALPINE PRO využijete na jakýkoli sport - ať již rádi běháte, jezdíte na bruslích, kole nebo cvičíte jógu. Stačí si jen vybrat oblíbenou barvu a optimální velikost v prodejně ALPINE PRO nebo e-shopu www.alpinepro.cz

Otevírací doba
  • Otevřeno 9:00 – 21:00
Mapa
1. patro