Form Factory Fitness Center

web obchodu

Na střeše nákupní galerie najdete fitness klub nabízející komplexní služby fitness a wellness . Form Factory Harfa nabízí nejmodernější vybavení značky Technogym. Cardio zóna se skládá z 23x běžeckých pásů, k dispozici jsou Vám  4x moderní elektrické schody, elipticaly, steppery a veslovací trenažéry, dále pak multifunkční street workoutová konstrukce a v neposlední řadě prostorná strečinková a funkční zóna. Samozřejmostí jsou pomůcky na silový a funkční trénink.

Jsme první klub v ČR, kde si můžete vyzkoušet cvičení na Skill run, nejmodernějším běžeckém pásu na trhu, který lze využít jak pro klasický běh, tak pro H.I.I.T. nebo vytrvalostní či silový trénink. Nabízí možnost nastavit simulaci tlačení fitness saní a běhu s odporovým padákem. V nové cardio zóně najdete pás skill mill a veslovací trenažér skill row.. Všechny stroje jsou navíc vybaveny QR kódem, který vám po načtení skrz aplikaci „My wellness“ zobrazí instruktážní video, jak stroj používat. Přijďte si vyzkoušet unikátní zážitek na těchto strojích, třeba ve formě procházkou lesem či běhaní s padákem!

Nabízíme nespočet studiových lekcí, včetně cvičebních programů Les Mills, zaměřené jak na spalování tuků tak i na posílení celého těla. Díky našim profesionálním instruktorům pro Vás bude cvičení nejenom efektivnější, ale také zábavnější.

Klub disponuje luxusním wellness. Je zde bazén, jenž lze využít k relaxačnímu plavání, či nabízeným lekcím Aqua-Gym, dále whirpool, sauna a zcela nová parní kabina. Relaxujte s námi po náročném tréninku, regenerace těla je stejně tak důležitá.

Form Factory Harfa je místem, kde se i vy budete cítit příjemně, dosahovat svých cílů, potkávat se svými přáteli a relaxovat po náročném dni.

Těšíme se na Vás.

Klub lze navštěvovat nejen v rámci členství, ale také jste-li držitelem karty Multisport.

Web. : https://www.formfactory.cz/kluby/fitness-harfa/

Kontakt: 

FB: https://www.facebook.com/formfactoryfitcenter/

 

!!! DOČASNĚ UZAVŘENO !!!
724 381 602
Umístění: Střecha
Najít na mapě