ZAZÁŘETE STYLOVÝMI DÁRKY

Mango, Gant, Cropp

Chcete své blízké obdarovat stylovými dárky? Zastavte se v našich obchodech s módními značkami a vyberte překvapení, které pod stromečkem oslní každého.


Mango, to jsou trendy kolekce i klasika

MANGO je známou španělskou značkou, která se vyznačuje kvalitou a smyslem pro detail. Kolekce odrážejí nejžhavější trendy sezóny, ale nabízejí i oblíbenou klasiku. Oblečení, boty a doplňky této světové značky potěší každého milovníka stylové módy a španělského temperamentu. Módní kousky jsou zaměřeny na ty, kteří hledají něco na každodenní nošení nebo pro speciální příležitost. Více info ZDE.


Gant je synonymem elegance a kvality

GANT, to je nenucená ležérnost a dokonale elegantní styl. Nadčasové oblečení od této oblíbené značky je vyhlášené vysokou kvalitou a perfektními střihy. Dárky od této oblíbené lifestylové značky potěší všechny, kteří žijí módou a sledují módní trendy. Více info ZDE.

Cropp nabízí módu nejen pro mladé

CROPP je značka oblečení pro mladé individualisty, kteří hledají nové zážitky a vyjadřují svůj postoj a nezávislost prostřednictvím svého oblečení. Kolekce mají příznačný mladý a trendy design, inspirovaný street artem, městskými sporty a hudbou. Kolekce navíc slibuje pestrost barev a vzorů. Více info ZDE.