LETNÍ SCÉNA HARFA 2024

10. 6. - 29. 8.

Letní scéna Harfa

Užijte si hvězdně obsazená divadelní představení i one-man show

I letos jsme si pro vás připravili oblíbenou Letní scénu Harfa. Hvězdy naší kulturní scény vás budou bavit od 10. 6. až do 31. 8. 2024. Tak si nenechte ujít živá vystoupení s populárními herci a baviči. Program 13. ročníku divadelní přehlídky najdete zde.

Těšit se můžete na komedie s Petrem Nárožným, Josefem Dvořákem, Simonou Stašovou, Lukášem Vaculíkem, Rudolfem Hrušínským, Václavem Vydrou, Veronikou Freimanovou, Janem Šťastným, Lukášem Langmajerem, Michaelou Kuklovou, Lucií Zedníčkovou, Ivo Šmoldasem, Michaelou Maurerovou a mnohými dalšími. I letos jsou na programu legendární Caveman i Cavewoman, stand-upy Lukáše Pavláska nebo Adély Elbel. Vůbec poprvé se na Letní scéně letos představí ostravské Divadlo Petra Bezruče s kultovním představením Špinarka, z Ostravy na Letní scénu zavítá i muzikant, textař a bavič Jiří Krhut se svojí autorskou one-man show Varieté Krhut.

Po předložení divadelní vstupenky ve stáncích na střeše Harfy navíc získáte slevu 15 % na jídlo a pití!

Nejen divadelní zážitky

Spousta příjemných zážitků a radosti na vás čeká i v našich obchodech.

Pro stylovou módu se zastavte třeba v obchodech Gant, Mango, C&A, Esprit, H&M, HalfPrice, PepeJeans, House, Sinsay,Lindex či Cropp.

Sportovní výbavu pořídíte například v obchodech Decathlon, Sport Vision, Alpine Pro, Huskyči Fitness Shop.

Rychle a pohodlně u nás vyřešíte i každodenní nákup. Pro kvalitní potraviny zaskočte třeba do moderního hypermarketu Albert. Pro kvalitní produkty se zastavte i v obchůdku Rodinná farma, kde koupíte to nejlepší od malých farmářů. Kvalitní víno a pochutiny si odnesete z obchodů Na víno a Tři oříšky.

V Galerii Harfa najdete pod jednou střechou i různorodé kavárny, restaurace a bistra rychlého občerstvení.

Překvapivě vše, co hledáte!


Program Letní scény Harfa:

Ke stažení: