HARFA GURMÁN SHOWS

Každou středu od 16:00 do 19:00 a sobotu od 11:00 do 14:00 v Gurmánu Harfa

Jste milovníky vaření a skvělého jídla? V Gurmánu Harfa na vás čeká obojí. Připravili jsme si pro vás pravidelné vaření a pečení s hvězdnými šéfkuchaři a uměleckými cukráři. Na vlastní oči uvidíte každou středu od 16:00 do 19:00 a sobotu od 11:00 do 14:00 mistry svého oboru při práci. Během unikátní gurmánské show se navíc naučíte originální recepty z ingrediencí z Gurmánu Harfa. Budete se skvěle bavit a ochutnáte delikatesy ve společnosti stejných nadšenců, jako jste vy. A jaké hvězdy pro vás budou pravidelně vařit?

Šéfkuchař Marek Raditsch, který patří ke špičkám ve svém oboru a vařil pro takové hvězdy jako jsou Brad Pitt, Angelina Jolie, monacký princ Albert, manželé Clintonovi, Mick Jagger, Robbie Williams nebo Arnold Schwarzenegger a který dnes působí jako hlavní šéfkuchař pražských restaurací Kampa Group.

Šéfkuchař Mirek Kalina, který pracoval v předních českých restauracích a absolvoval několik stáží v zahraničních restauracích oceněných michelinskými hvězdamia a který věří, že naše kuchyně je ve světě unikátní hned dvěma věcmi: propracovanými omáčkami a rafinovanými polévkami, které nikde jinde nenajdete.

Šéfkuchař Robert Sklenář, který je držitelem celé řady kulinářských ocenění, specializuje se na francouzskou, středomořskou a českou kuchyni v moderním pojetí a po mnoho let úspěšně působil jako šéfkuchař ve 4* Grandhotelu Zlatý Lev v Liberci.

Šéfkuchař Marek Fichtner, který je lektorem Gourmet academy a porotcem oblíbené kulinářské soutěže MasterChef a který proslul inovativními pokrmy z klasických surovin.

Šéfkuchař Marek Šáda, který za svou kariéru prošel řadou skvělých podniků a pracoval v několika špičkových restauracích po boku uznávaných šéfkuchařů.

Šéfkuchař Ondřej Slanina, který je hvězdou populární kulinářské televizní show o vaření "Kluci v Akci" a je uznávaným šéfkuchařem zámecké restaurace Chateau St. Havel.

Umělecká cukrářka Markéta Krajčovičová, která vytváří božské a originální dorty, jaké jste ještě neviděli. Jsou krásné na pohled a uchvátí vynikající chutí.

Mistr cukrář Lukáš Skála, který se pyšní řadou prestižních mezinárodních úspěchů, na gastronomické olympiádě se umístil jako 11. nejlepší cukrář světa, v Master Chef Challenge v Norsku skončil zase jako 4. nejlepší cukrář světa. Vytváří klasické české zákusy, originální dorty i netradiční laskominy.