MS IIHF v hokeji 2024

10. - 26. 5.

Coca-Cola chill out zóna

Fandi!
Během MS IIHF v hokeji 2024 to bude žít i na střeše Harfy. Ve speciální Coca-Cola chill out zóně budeme společně fandit nároďáku u velkoplošné projekce. Promítat se budou všechna hokejová utkání od 10. do 26. května. Tak dorazte s přáteli a vychutnejte si kouzlo společného fandění!

Relaxuj!
V Coca-Cola chill out zóně zažiješ nejen vzrušení a vypjaté emoce, ale najdeš tady i příjemný relax v obklopení svých přátel. K dokonalé pohodě pak přispěje i super gastro zóna s rozmanitými drinky a dobrotami. Co si dáš?

Zasoutěž si!
Kromě adrenalinu u hokejových zápasů zažiješ i příjemné napětí u soutěží o produkty Coca-Cola. Další soutěže budou probíhat na sociálních sítích, tak s námi buď v kontaktu.

Bav se!
Chceš si uchovat vzpomínku na skvělé okamžiky s přáteli? Zastavte se společně v naší unikátní fotobudce a odneste si domů originální fotky na památku.

Uvidíme se v Coca-Cola chill out zóně :-)


Parking a další praktické informace

Parking
Chystáte se na bitvu nároďáku či jiný zápas do O2 areny? Zaparkujte u nás Harfě! Do O2 areny to máte jen pár kroků, zaparkujete pohodlně, a navíc i výhodně. Na prostorném parkovišti s provozní dobou od 6:30 do 1:00 máte 2 hodiny parkování zdarma. Při nákupu nad 700 Kč nebo při návštěvě vybraných provozoven (Form Factory, Saunia, Monkey’s Gym, Harfiště, DinoPark, Automyčka Express) máte parkování zdarma na celý den.

Více o parkingu, dopravě a programu MS IIHF v hokeji 2024:


Ke stažení: strana 1 a strana 2


Další praktické informace a více a programu MS IIHF v hokeji 2024:Ke stažení: Praktické informace


Fanshop Českého hokeje
Chcete něco na památku? Různé dresy, šály, suvenýry a oficiální kolekci Českého hokeje pořídíte ve Fanshopu Českého hokeje ve 2. patře.

Přehlídka lokálních produktů
A ještě jeden tip! Mezi Harfou a O2 arenou můžete ochutnat pivo od lokálních pivovarů Kolčavka, Hostivar či Ládví Cobolis, zmrzlinu z Opočna nebo se zastavit ve stánku Stock.

Fastfood až do 24:00
A pokud budete mít chuť na nějakou chuťovku po zápase, nebojte, i na vás jsme mysleli. McDonald´s i KFC mají u nás otevřeno až do 24:00, tak to určitě stihnete.
Ke stažení: Program obrazovky