Festival chutí

Galerie Harfa ožije chutí celého světa.

Milujete cestování, poznávání nové kultury, a hlavně ochutnávání pokrmů typických pro danou zemi? Pak si nenechte ujít náš Festival chutí, který vás vezme za dobrotami a tradicemi celého světa. Společně zavítáme do Středomoří a ochutnáme to nejlepší z Evropy. Chybět nebudou ani dobroty, které znáte z USALatinské Ameriky. Naši cestu ale odstartujeme v exotické Asii.

Přijďte si užít bohatý doprovodný program, který vás bude bavit. Provedeme vás gastronomií dané lokality a seznámí s tradicemi a zvyky.

14.–15. 3.
ASIJSKÝ VÍKEND •kaligrafie bojová umění výstavy a přednášky čajový rituál origami
– kvůli koronaviru se akce nekoná

13.–14. 6.
STŘEDOMOŘSKÝ VÍKEND •výroba těstovin ochutnávky vín flamenco výstava fotografií

12.–13. 9.
AMERICKÝ VÍKEND •výstava fotografií, cestovatelské přednášky taneční a hudební vystoupení malování keramiky karneval

21.–22. 11.
EVROPSKÝ VÍKEND •britská historie ochutnávka vín hudební a taneční vystoupení cestovatelské přednášky

více o akci

Dětské úterky 2020

Vážení rodiče,
program dětských úterků je kvůli současné situaci do odvolání zrušen. O dalším průběhu vás budeme včas informovat. Děkujeme za pochopení. 

více o akci

DĚTSKÉ TANEČNÍ

Jen v Galerii Harfa se vaše děti mohou naučit klasické nebo latinskoamerické tance od skutečného mistra, jakým je Marek Dědik, kterého znáte např. jako tanečního partnera hvězd z několika řad soutěže StarDance.
Děti můžete přihlásit zcela zdarma a nechte se překvapit – třeba zde najdeme dalšího skvělého tanečníka nebo tanečnici!

Více o registraci ZDE.

více o akci

LONDON BUS

London Bus je unikátní elektrický autobus, první svého druhu v Evropě. Mini autobus je určen pro všechny malé i velké  návštěvníky obchodního centra Galerie Harfa. London Bus Vás bezpečně proveze po pasáži obchodního centra a ukáže Vám z výšky druhého patra autobusu všechny obchody a zákoutí centra. Autobus je pro Vás připraven každý den od 10 do 20 hodin, ceny jízdenek jsou již od 15 Kč při zakoupení permanentních jízdenek.

London Bus-1

více o akci

DM

Hurá na sluníčko! ☀

Ať už u bazénu, na zahradě, na balkóně nebo na výletě, musíte se vždy pečlivě chránit před nebezpečným UV-zářením. Neznamená to jen před sluněním natřít pokožku opalovacím krémem, ale také jí poskytnout správnou péči před i po opalování. Pokud si nejste jistí, jak se v létě starat o pokožku, aby zůstala zdravá, načerpejte informace na www.dm.cz/opalovani.

 

více o akci

ROSSMANN

Krása je pomáhat si navzájem. Chcete nám pomoci dělat něco pro druhé? V naší aplikaci ROSSMANN CLUB jsme pro vás připravili tři příběhy, které si podle našeho názoru pomoc obzvláště zaslouží: jde o drogistické zboží pro lidi v nouzi, pomoc centru ELPIDA, které pomáhá seniorům, a v neposlední řadě o Filipa Veselého, chlapce, který se narodil se závažnou vadou dolních končetin, ale rozhodl se nepropadnout pesimismu a dál bojovat za svoji budoucnost profesionálního hokejisty. Buďte s námi tam, kde srdce pomáhá! Více informací se dozvíte ve své aplikaci či na této stránce https://www.rossmann.cz/pomahame

 

více o akci