MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ

MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ

více o akci

INFORMACE O OMEZENÍ PROVOZU

Vážení návštěvníci,

v návaznosti na usnesení vlády ČR č. 199 ze dne 12. března 2020,  č. 211 ze dne 14. března 2020 a č. 214 ze dne 15. března 2020 o přijetí krizového opatření v souvislosti s koronavirem si dovolujeme informovat, že Obchodní centrum Galerie Harfa zůstává nadále otevřené a veřejnosti přístupné. Obchody, jejichž činnost není opatřením zakázána, zůstávají otevřené.

Zároveň vás zdvořile žádáme o zodpovědné a ohleduplné chování.

více o akci

Bambule – sleva 20 %

Nakupujte hračky z pohodlí domova! Na eshopu www.bambule.cz platí SLEVA 20 % na všechno. Nad 500 Kč máte navíc DOPRAVU ZDARMA!

více o akci

Albert Velikonoce

VĚRNOSTNÍ PROGRAM ALBERT

Sbírejte body za nákupy a získejte velikonoční ministavebnici LEGO. Více o novém věrnostním programu najdete na stránce Albert

 

více o akci

SCANquilt

SCANquilt

Přišlo jaro a s ním i chvíle na zahrádce. Žádnou nemáte? Nevadí, tulipány přinesou tu pravou atmosféru rovnou k vám domů! Celou kolekci si můžete prohlédnout na webu.

více o akci

DATART

DATART – otevíráme výdejní místa

Vážení zákazníci,
zboží, které si objednáte online, si nově můžete vyzvednout v naší výdejně. V tu se totiž proměnila prodejna DATART.

V pohodlí domova si na našem e-shopu vyberte, co se vám líbí, a při nákupu zvolte jako způsob dopravy vyzvednutí na výdejně. Až bude zásilka připravena, obdržíte od nás informační e-mail a SMS. Jen dejte pozor na změnu otvírací doby. Výdej je oproti klasické prodejní době zkrácen na dobu od 10:00 do 18:00 hod.

 

více o akci

Albert – otevřeno

I v této nelehké době je pro vás prodejna Albert stále otevřená. A to každý den v čase od 7 do 20 hodin. Prosíme, buďte ohleduplní a dopřejte nakupování mezi 8-10 hodinou pouze osobám nad 65 let. Děkujeme!

více o akci