Čokoládová ZOO

ČOKOLÁDOVÁ ZOO

Zveme vás do džungle plné čokolády. V rámci Čokoládového festivalu, který proběhne v Galerii Harfa o víkendu 18. – 20. 10. 2019, bude k vidění i fantastická výstava zvířat v životní velikosti vyrobených z této sladké pochoutky. Přijďte si zamlsat a obdivovat umění čokolády. Vstupné 60 Kč, pro děti do 6 let zdarma. Čokoládovou ZOO můžete navštívit i po skončení festivalu a to až do 28. 10. 2019.

více o akci

SVÁTEČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

V pondělí 28. 10. 2019  pro vás mají vybrané obchody, restaurace a zábava otevřeno od 10:00 do 18:00.

 

více o akci

STRAŠIDLENÍ

Na poslední říjnový den jsme pro všechny malé a velké návštěvníky Harfy přichystali oblíbené Strašidlení! Přijďte si 31. října vyřezat dýni, pomalovat obličej a nakonec se vyfotit se strašidlem! Nebude chybět ani strašidelná stezka a závěrečná diskotéka! Těšíme se na vás od 16:00. Vstup zdarma!

více o akci

MČR 1vs1

V sobotu 2. 11. 2019 od 10:00 hod. se uskuteční oficiální Mistrovství ČR v 1vs1 fotbale. Mistrovství ČR se odehraje přímo na chodbě obchodního centra galerie Harfa v Praze. Může se přihlásit kdokoliv starší 15 let. Pro prvních 8 hráčů jsou připraveny hodnotné ceny.
Startovné 400 Kč je potřeba uhradit předem, registrovat se můžete tady.

více o akci

DĚTSKÉ TANEČNÍ

Jen v Galerii Harfa se vaše děti mohou naučit klasické nebo latinskoamerické tance od skutečného mistra, jakým je Marek Dědik, kterého znáte např. jako tanečního partnera hvězd z několika řad soutěže StarDance.
Děti můžete přihlásit zcela zdarma a nechte se překvapit – třeba zde najdeme dalšího skvělého tanečníka nebo tanečnici!

Více o registraci ZDE.

více o akci

NEDĚLNÍ ODPOLEDNE S HARFOU

Váš pobyt v nákupním centru vám zpříjemní virtuozky hrou na harfu!

Každou neděli na náměstí před prodejnou H&M.
Začátky vždy v 15:00, 16:00 a v 17:00.

více o akci

LONDON BUS

London Bus je unikátní elektrický autobus, první svého druhu v Evropě. Mini autobus je určen pro všechny malé i velké  návštěvníky obchodního centra Galerie Harfa. London Bus Vás bezpečně proveze po pasáži obchodního centra a ukáže Vám z výšky druhého patra autobusu všechny obchody a zákoutí centra. Autobus je pro Vás připraven každý den od 10 do 20 hodin, ceny jízdenek jsou již od 15 Kč při zakoupení permanentních jízdenek.

London Bus-1

více o akci

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Galerii Harfa lze sledovat i na Instagramu a Facebooku! Sdílejte s námi radostné okamžiky a sledujte programy našich akcí!

 

více o akci