MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ

MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ

více o akci

INFORMACE O OMEZENÍ PROVOZU

Vážení návštěvníci,

v návaznosti na usnesení vlády ČR č. 199 ze dne 12. března 2020,  č. 211 ze dne 14. března 2020 a č. 214 ze dne 15. března 2020 o přijetí krizového opatření v souvislosti s koronavirem si dovolujeme informovat, že Obchodní centrum Galerie Harfa zůstává nadále otevřené a veřejnosti přístupné. Obchody, jejichž činnost není opatřením zakázána, zůstávají otevřené.

Zároveň vás zdvořile žádáme o zodpovědné a ohleduplné chování.

více o akci

Festival chutí

Galerie Harfa ožije chutí celého světa.

Milujete cestování, poznávání nové kultury, a hlavně ochutnávání pokrmů typických pro danou zemi? Pak si nenechte ujít náš Festival chutí, který vás vezme za dobrotami a tradicemi celého světa. Společně zavítáme do Středomoří a ochutnáme to nejlepší z Evropy. Chybět nebudou ani dobroty, které znáte z USALatinské Ameriky. Naši cestu ale odstartujeme v exotické Asii.

Přijďte si užít bohatý doprovodný program, který vás bude bavit. Provedeme vás gastronomií dané lokality a seznámí s tradicemi a zvyky.

14.–15. 3.
ASIJSKÝ VÍKEND •kaligrafie bojová umění výstavy a přednášky čajový rituál origami
– kvůli koronaviru se akce nekoná

13.–14. 6.
STŘEDOMOŘSKÝ VÍKEND •výroba těstovin ochutnávky vín flamenco výstava fotografií

12.–13. 9.
AMERICKÝ VÍKEND •výstava fotografií, cestovatelské přednášky taneční a hudební vystoupení malování keramiky karneval

21.–22. 11.
EVROPSKÝ VÍKEND •britská historie ochutnávka vín hudební a taneční vystoupení cestovatelské přednášky

více o akci

Dětské úterky 2020

Vážení rodiče,
program dětských úterků je kvůli současné situaci do odvolání zrušen. O dalším průběhu vás budeme včas informovat. Děkujeme za pochopení. 

více o akci

DĚTSKÉ TANEČNÍ

Jen v Galerii Harfa se vaše děti mohou naučit klasické nebo latinskoamerické tance od skutečného mistra, jakým je Marek Dědik, kterého znáte např. jako tanečního partnera hvězd z několika řad soutěže StarDance.
Děti můžete přihlásit zcela zdarma a nechte se překvapit – třeba zde najdeme dalšího skvělého tanečníka nebo tanečnici!

Více o registraci ZDE.

více o akci

LONDON BUS

London Bus je unikátní elektrický autobus, první svého druhu v Evropě. Mini autobus je určen pro všechny malé i velké  návštěvníky obchodního centra Galerie Harfa. London Bus Vás bezpečně proveze po pasáži obchodního centra a ukáže Vám z výšky druhého patra autobusu všechny obchody a zákoutí centra. Autobus je pro Vás připraven každý den od 10 do 20 hodin, ceny jízdenek jsou již od 15 Kč při zakoupení permanentních jízdenek.

London Bus-1

více o akci

DATART

DATART – otevíráme výdejní místa

Vážení zákazníci,
zboží, které si objednáte online, si nově můžete vyzvednout v naší výdejně. V tu se totiž proměnila prodejna DATART.

V pohodlí domova si na našem e-shopu vyberte, co se vám líbí, a při nákupu zvolte jako způsob dopravy vyzvednutí na výdejně. Až bude zásilka připravena, obdržíte od nás informační e-mail a SMS. Jen dejte pozor na změnu otvírací doby. Výdej je oproti klasické prodejní době zkrácen na dobu od 10:00 do 18:00 hod.

 

více o akci

Albert – otevřeno

I v této nelehké době je pro vás prodejna Albert stále otevřená. A to každý den v čase od 7 do 20 hodin. Prosíme, buďte ohleduplní a dopřejte nakupování mezi 8-10 hodinou pouze osobám nad 65 let. Děkujeme!

více o akci