Zábava pro děti

Nechte děti vydovádět na čerstvém vzduchu v čistém a bezpečném prostředí

Nechte děti vydovádět na čerstvém vzduchu v čistém a bezpečném prostředí


Soboty s králíčkem Harfiště

Nevíte, kam v sobotu s dětmi? Dorazte na Terasy Harfa. Každou sobotu od 10:00 do 14:00 si děti na čerstvém vzduchu užijí nabitý animační program s králíčkem Harfiště. Nemusíte se o nic starat, my děti skvěle zabavíme. A vy zatím s kamarádkami vychutnejte lahodnou kávu a proberte, co je nového ve čtvrti. Anebo si udělejte zaslouženou chvilku pro sebe.

DinoPark

Chcete s dětmi vyrazit za dobrodružstvím? Vypravte se společně do pravěku na Terasy Harfa. V DinoParku si užijete si modely dinosaurů v životních velikostech, dekorace druhohorní přírody, paleontologické hřiště s ukrytou kostrou pravěkého tvora či mlhostromy pro osvěžení v parných měsících. Děti nadchne i 4D kino a další zábavné atrakce.

Venkovní hřiště s prolézačkami

Hledáte čisté a bezpečné místo, kde se vaše děti přes den pořádně vydovádí a vy je budete bez starostí pozorovat? Přijďte k nám na Terasy Harfa. Děti se vyřádí na hřišti s prolézačkami, skluzavkami a dalšími zábavnými herními prvky. A vy si zatím v klidu odpočinete u lahodného cappuccina nebo osvěžujícího drinku.

Na Terasách Harfa nabízíme i zábavné prázdninové kempy pro děti.

Prázdninové kempy sMonkey's Gym

1. Prázdninový kemp míčových her v termínu od 4. 7. do 8. 7.

Tento kemp je určen pro děti, které milují dovednosti s míčem, ale i pro ty, které si v házení, chytání nebo kopání nejsou až tak jisté. Kemp míčový her je zkrátka určen úplně pro každého malého sportovce. Začíná se ráno v tělocvičně společným přivítáním a krátkou rozcvičkou. Děti se zároveň seznámí s pravidly těch míčových sportů, které se budou společně trénovat. Na venkovním hřišti hned po ránu proběhne zábavná rozcvička, zahřátí a důkladné protažení před dalšími sportovními aktivitami.

2. Prázdninový in-line kemp v termínech 11. 7. - 15. 7. / 25. 7. - 29. 7. / 22. 8. - 26. 8.

Během in-line kempu děti objeví kouzlo pohybu a radosti na kolečkových bruslích. Tento moderní a populární sport je určen pro každého, začátečníka i pokročilého.

Na začátku kempu se děti rozdělí dle jejich úrovně dovedností do tří skupin – začátečníci, mírně pokročilí a pokročilí. Pro každou skupinku je připravena samostatná metodiku výuky tak, aby se v rámci svých aktuálních dovedností na kempu dále v bruslení zdokonalovaly.

3. Prázdninový atletický kemp v termínech v termínu od 18. 7. do 22. 7.

Cílem kempu je získání základních dovedností v hlavních atletických disciplínách.

Díky speciálně sestavené metodice si děti vyzkouší to nejdůležitější a nejzábavnější z atletických disciplín. Každý den začíná správnou atletickou rozcvičkou – rozklusání, atletická abeceda, starty, běhy a končí ukázkou správného protažení. Po celou dobu kempu je kladen důraz na správné provádění cviků, s dětmi se trénuje techniku pohybu a dbá se na to, aby se děti při pohybu hlavně bavily!

4. Prázdninový outdoor kemp v termínech 25. 7. - 29. 7. / 15. 8. - 19. 8.

Naprosto jedinečná nabídka, kterou budete jinde v Praze hledat jen těžko. Během tohoto unikátního outdoor kempu se děti každý den dostanou do jiného venkovního prostředí a každý den si vyzkouší jiný sport! Užijí si ty nejzábavnější aktivity i poznají zajímavé lokality. Organizace a logistika je pro rodiče sice malinko složitější, o to větší zábavu si však užijí děti!

5. Prázdninový taneční kemp v termínu od 1.8. do 5.8.

Tento kemp zaujme každou malou tanečnici a každého malého tanečníka. Pod vedením lektorek, které mají vlastní taneční minulost i zkušenosti s výukou tance, se děti postupně učí základní taneční kroky a natrénují několik zajímavých a zábavných tanců. V první polovině dne se vždy procvičuje „tanec dne“ a ve druhé polovině probíhá nácviku sestavy na taneční vystoupení, které rodičům děti předvedou poslední den kempu.

6. Prázdninový kemp sportovní všestrannosti v termínu od 8. 8. do 12. 8

Během kempu všestrannosti si děti osvojí 20 nových dovedností, vyzkouší známé i méně známé sporty. Poznají základy gymnastiky, lehké atletiky, minigolfu, míčových her, lukostřelby a či kroketu. Každý den přijde na řadu jiná dovednost, jiný sport, jiné hry a soutěže. To vše se spoustou legrace kolem. Poslední den kempu se mohou děti těšit na závěrečný pětiboj. Samy si vyberou disciplíny, které je nejvíc běhemtýdne zaujaly a bavily a v nich se utkají. Nejde však o výsledky, ale zábavu – vyhrává každý!

Na kempy se registrujte ZDE