Zábava pro děti

Nechte děti vydovádět na čerstvém vzduchu v čistém a bezpečném prostředí

Pat a Mat

Milují vaše děti roztomilé nešiky Pata a Mata? Od dubna až do října budou celou vaši rodinu bavit na Terasách Harfa během tematicky laděných víkendů. Těšit se můžete na moderovaný program plný soutěží a her, spousty dárků, a hlavně setkání s živými maskoty Patem a Matem. Je toho ale mnohem víc. Tak mrkněte na konkrétní data všech 7 akcí a podrobný program.

Program tematických víkendů ZDE

Prázdninové kempy s Monkey's Gym

Na Terasách Harfa pořádáme i prázdninové sportovní kempy pro děti. Během moderního cvičení s kvalifikovaným lektorem z Monkey's Gym si děti užijí spoustu pohybu a atraktivních cviků. Naučí se novým dovednostem, jak získávat jistotu, budovat sebedůvěru i kamarádství s ostatními dětmi. (3. 7. – 1. 9.).

Pestrá nabídka kempů:

Kemp in-line bruslení (od 4 let)
Atletický kemp (od 3 let)
Kemp sportovní všestrannosti (od 3 let)
Kemp míčových her (od 3 let)
Outdoor sportovní kemp (od 5 let)
Taneční kemp (od 4 let)

Na kempy se registrujte ZDEDinoPark

Spoustu zábavy a poznávání si děti užijí i v DinoParku. Tak se společně vydejte na výlet do druhohor a objevte modely dinosaurů v životních velikostech, dekorace druhohorní přírody, dětské paleontologické hřiště s ukrytou kostrou pravěkého tvora, 4D Kino, mlhostromy pro osvěžení v letních měsících, dětské atrakce a spousta dalších překvapení.

Více o Dinoparku ZDE