VÁNOČNÍ RELAXAČNÍ ZÓNA

Najdete u obchodu H&M

Užijte si naplno vánoční nákupy

U nás na Harfě se vám budou vánoční dárky nakupovat jedna radost. Díky naší nové věrnostní apce Moje Harfa zaparkujete zdarma, v oblíbených obchodech pořídíte spousty krásných dárků za výhodnější ceny, a k tomu si vychutnáte třeba levnější oběd nebo kávu i další atraktivní odměny za věrnost.

A chvíli jen tak rozjímejte...

A pokud si budete chtít během nákupů trochu odpočinout, zastavte se v naší komfortní relaxační zóně. Pohodlně se poseďte a v klidu jen tak rozjímejte obklopeni naší kouzelnou vánoční výzdobou. Malou chvilku pro sebe, bez shonu a spěchu, si zaslouží každý. I vy!

Chystáte se k nám o víkendu s celou rodinou? Máme pro vás tip! Každý víkend od 26. 11. až do 18. 12. budou v naší relaxační zóně probíhat kreativní vánoční dílničky pro děti. Vyřešíte tak najednou nákupy i program pro děti. Děti se budou báječně bavit u kreativního tvoření a vy si zatím v klidu nakoupíte vše, co potřebujete. Není to skvělé?

Stále nemáte naši novou věrnostní apku Moje Harfa? Stáhněte si ji třeba hned teď zde a získejte 10 bodů jako dárek na uvítanou.