Dětský den

Milé děti, 1. 6. budeme opět slavit Den dětí v Galerii Harfa. Potkáme se na střeše obchodního centra, kde pro vás bude připravený zábavný program od 13.00 do 18.00. Budeme zpívat, budeme tančit, budeme soutěžithrát si. Víte co doma dělají vaši mazlíčci, když odejdete do školy nebo do práce? Víte co se jim honí v hlavičce a co by chtěli? Přijďte a dozvíte se to! Ukážeme vám „dog dancing“ a i výcvik pejsků. Půjdeme po jejich stopách a nadělíme krásné dárečky. Malování na obličej, modelování z balónků, ale i psí nemocnicevzdělávací koutek budou pro vás připraveny v sobotu 1. 6. v Galerii Harfa.

více o akci

DĚTSKÉ TANEČNÍ

Jen v Galerii Harfa se vaše děti mohou naučit klasické nebo latinskoamerické tance od skutečného mistra, jakým je Marek Dědik, kterého znáte např. jako tanečního partnera hvězd z několika řad soutěže StarDance.
Děti můžete přihlásit zcela zdarma a nechte se překvapit – třeba zde najdeme dalšího skvělého tanečníka nebo tanečnici!

Více o registraci ZDE.

více o akci

NEDĚLNÍ ODPOLEDNE S HARFOU

Váš pobyt v nákupním centru vám zpříjemní virtuozky hrou na harfu!

Každou neděli na náměstí před prodejnou H&M.
Začátky vždy v 15:00, 16:00 a v 17:00.

více o akci

LONDON BUS

London Bus je unikátní elektrický autobus, první svého druhu v Evropě. Mini autobus je určen pro všechny malé i velké  návštěvníky obchodního centra Galerie Harfa. London Bus Vás bezpečně proveze po pasáži obchodního centra a ukáže Vám z výšky druhého patra autobusu všechny obchody a zákoutí centra. Autobus je pro Vás připraven každý den od 10 do 20 hodin, ceny jízdenek jsou již od 15 Kč při zakoupení permanentních jízdenek.

London Bus-1

více o akci

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Galerii Harfa lze sledovat i na Instagramu a Facebooku! Sdílejte s námi radostné okamžiky a sledujte programy našich akcí!

 

více o akci